O nas

Nasza firma specjalizuje się w indywidualnych modyfikacjach oprogramowania sterowników silnikowych samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Siedziba DYNOSOFT mieści się w stolicy prężnie rozwijającego się Górnego Śląska, Katowicach.

Wszystkie usługi związane z modyfikacją oprogramowania wykonuje każdorazowo indywidualnie Wojciech Gołąbek, założyciel i właściciel DYNOSOFT, który kilkanaście lat temu, jako absolwent Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach, postanowił połączyć wiedzę z zakresu programowania z pasją motoryzacyjną.

Dotychczasowe doświadczenie w branży, w połączeniu z bogatą wiedzą na temat algorytmów sterujących pracą silnika, pogłębioną dzięki posiadanemu specjalistycznemu wykształceniu oraz pełnym zaangażowaniem w wykonywaną pracę, daje naszym Klientom gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług i wyróżnia naszą firmę na rynku.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą DYNOSOFT i skorzystania z naszych usług!

Jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować naszym dotychczasowym Klientom za wybór oferowanych przez nas produktów i usług.

Jest nam niezmiernie miło, że nasza oferta cieszy się sporym zainteresowaniem Klientów pochodzących także spoza obszaru Górnego Śląska, jak i naszego kraju.

Dzięki Wam Drodzy Klienci, a konkretnie dzięki Waszej radości płynącej z jazdy pojazdami, które powierzacie nam celem wykonania usługi, nasza praca nabiera prawdziwego sensu.