Promocja!!! Eko-tuning: samochody ciężarowe

Każdy Klient, który skorzysta z promocji otrzyma do wyboru 25 % rabat na wykonywany eko-tuning lub kupon uprawniający do 40% zniżki na usługę chiptuningu samochodu osobowego ważny do końca roku.

Więcej…

Grupa zapaleńców z uniwersytetu w Filadelfii wzięła udział w Progressive Automotive X Prize Competition (www.progressiveautoxprize.org) - chodziło o zbudowanie pojazdu gotowego do produkcji seryjnej który miałby spalanie rzędu 100mpg czyli 2.35l/100km! Stawką było 10 milionów dolarów na rozpoczęcie produkcji seryjnej pojazdu. DYNOSOFT zajął się wykonaniem specjalnego oprogramowania do silnika budowanego pojazdu.

Samochód miał nie tylko być oszczędny, ale również szybki dlatego postawiono na hybrydę dwóch silników elektrycznych oraz silnika 1.9TDI ALH. Silnik wyposażony został w 11mm pompę wtryskową, większe wtryskiwacze, hybrydowe turbo, oraz filtr DPF aby pojazd spełniał wszystkie normy emisji spalin. Niestety stworzony w ten sposób pojazd nie wygrał - w półfinałach pojawiły się duże problemy z bateriami silników elektrycznych i efekcie samochdód bazując w 90% na silniku TDI osiągnął spalanie rzędu 65mpg (3.6l / 100km) ale projekt zrobił bardzo duże wrażenie. Stworzony samochód zaszedł o wiele dalej niż wiele znanych firm i zespołów uniwersyteckich np zestół z MIT. Projekt okazał się na tyle ciekawy, że zainteresował się nim prezydent Obama

Poniżej kilka zdjęć zbudowango pojazdu.

West Philly Hybrid X

West Philly Hybrid X

West Philly Hybrid X

West Philly Hybrid X

West Philly Hybrid X 

West Philly Hybrid X

czym się zajmujemy

jak do nas trafić?

kontakt z nami

DYNOSOFT Wojciech Gołąbek (Aligator)

ul. Józefowska 6 (dojazd ulicą Energetyków)

40-144 Katowice

+48 606 34 11 44 (Pn - Pt 10-18)

dynosoft@dynosoft.pl